Проекти

Гуманітарна допомога під час воєнного стану

Під час воєнного стану наша організація повністю змінила напрями діяльності. Ми збираємо гроші для придбання мікроавтобусів. Також здійснюємо доставку гуманітарної допомоги, ліків, евакуацію людей.

Лекції на тему земельного права

Цей проект наша команда реалізує самостійно з 2017 року. Ми проводимо дво або три годинні лекції на тему прав на землю, а після лекції 30 – 40 хвилин відповіді на питання. Лекції проводяться для землевласників, фермерів, депутатів рад.

Рух до ЄС

Цей проект наша команда реалізує разом з Міністерством Аграрної політики та продовольства, Асоціацією фермерів та приватних землевласників та ГО «Аналітичний центр Аграрного союзу України. Заходи розраховані на цілий день і стосуються питань адаптації нашого законодавства до вимог Угоди про асоціацію з ЄС та роботи на ринках ЄС. Лекції розраховані на фермерів, виробників продукції, селянські господарства.

Адвокаційна кампанія для фермерів та особистих селянський господарств із забезпечення безпечності і якості продукції відповідно до вимог Угоди про асоціацію

Цей проект наша команда реалізує разом з Асоціацією фермерів та приватних землевласників та ГО «Аналітичний центр Аграрного союзу України. Під час кампанії буде створено аналітичний матеріал та проведено біля 30 лекцій на тему якості продукції